Separacja to w kontekście zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs bardzo istotna kwestia. Trudno jest przecież wyobrazić sobie doklejanie sztucznych włosków, kiedy nasze naturalne z obu powiek się ze sobą plączą!

Żeby ułatwić aplikowanie sztucznych rzęs każdej stylistce, Amazing Lashes stworzyło osobną kategorię dla taśm separacyjnych. Przedstawiamy Wam różnorodne taśmy do rzęs– szerokie, wąskie, silikonowe, piankowe, z folii polietylenowej, a nawet z włókien sztucznego jedwabiu. A wszystko po to, by podczas zabiegu zapewnić komfort i wygodę zarówno stylistkom, jak i ich klientkom.

Taśmy do rzęs dzielą się na ochronne i separacyjne, to dobry wybór w kontekście uniwersalnego wyposażenia każdego kuferka profesjonalnej stylistki rzęs. Aby być gotową na każdą ewentualność i Klientkę – musisz zaopatrzyć się w choćby jedną z nich. Bywa przecież, że płatki kolagenowe lub hydrożelowe nie przydadzą nam się – na przykład ze względu na alergię i stany uczuleniowe Klientek.

Wybieraj taśmy do rzęs spośród wielu rodzajów i wyposaż swój kuferek. W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy zarówno taśmy wąskie (1,25 cm), jak i szerokie (5 cm), długie (5 m) i nieco krótsze (60 cm). To Ty zadecydujesz, z którymi najlepiej Ci się pracuje!

Pamiętaj, że czasami płatki pod oczy nie są idealnym rozwiązaniem. Taśma do rzęs to obowiązkowa część wyposażenia każdej stylistki.

Nasze taśmy są bezpieczne dla Klientek, hipoalergiczne i wygodne. Podczas ściągania nie sprawiają bólu, nie wywołują również uczucia ciągnięcia skóry. Są wydajne i praktyczne – większości z nich można używać kilkukrotnie podczas jednego zabiegu.

Przekonaj się, czym są separacyjne taśmy do sztucznych rzęs w najlepszym możliwym wydaniu! Amazing Lashes przedstawia ofertę taśm wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium