Nasi instruktorzy wprowadzą w świat stylizacji rzęs osoby początkujące, doszkolą osoby, które przeszły szkolenia w innych firmach oraz udoskonalą i rozwiną umiejętności doświadczonych stylistek. Szkolenia przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektownych metod nauczania.

Kursanci mają do wykorzystania w pełni wyposażone stanowiska pracy z nieograniczoną ilością akcesoriów i produktów do zabiegu. Szkolenia obejmują szeroką część teoretyczną oraz wyczerpujące ćwiczenia praktyczne na rzęsach treningowych oraz na modelce.

Zdobywając tytuł Stylistki Amazing Lashes zostają Państwo przygotowani w największym stopniu na oczekiwania rynku.

  • Szkolenie podstawowe, METODA 1:1

Dla Pań pragnących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub pragną podnieść jakość swoich usług po szkoleniu w innej firmie. Zawiera wszelkie niezbędne informacje teoretyczne i zajęcia praktyczne do przeprowadzenia prawidłowej aplikacji rzęs metodą 1:1. Jest nieodłączną częścią każdej kolejnej metody.

  • DOSZKOLENIA

Warsztaty doszkalające skierowane są do stylistek, które przeszły już szkolenie i potrzebują więcej ćwiczeń praktycznych, chcą rozwiązać problemy z poszczególnymi etapami aplikacji, bądź zdecydowały się na kolejny trening pod okiem naszego instruktora, który dostosowuje poziom do kursanta, wprowadzając go na wyższe szczeble umiejętności.

  • Zagęszczenia, METODY: 2-8D

Zagęszczanie rzęs metodą 2-8D to luksusowy zabieg pozwalający na użycie wielu kombinacji, co ubarwia Waszą ofertę usług oraz samą pracę. Instruktor wprowadzi Was w świat aplikacji objętościowych, nauczy dobierać odpowiednią ilość i ciężar wachlarzy do rzęs naturalnych, przedstawi możliwości wszystkich rodzajów rzęs do zagęszczeń, łączenia metod i stwarzania własnych kombinacji na potrzeby klientek. Na tym szkoleniu poznacie do 10 starannie wyselekcjonowanych technik tworzenia wachlarzy. Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego.

  • Maksymalne zagęszczenia, RUSSIAN VOLUME oraz MAX VOLUME

Posiadamy w swojej ofercie rzęsy ultra cienkie stworzone specjalnie na potrzeby metod mocnej objętości, dlatego nasi instruktorzy nauczą Was w pełni wykorzystywać możliwości tych rzęs, tworzyć najlżejsze oraz najbardziej efektowne aplikacje.

Max Volume- to maksymalne zagęszczenie, bezpieczne dla rzęs naturalnych. Dopełni waszą wiedzę i umiejętności w zakresie zagęszczania. Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego oraz zagęszczeń 2-8D.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium