Szampony do rzęs oraz brwi to istny hit ostatnich czasów, którego nie mogło zabraknąć również w Amazing Lashes

Szampon do rzęs oraz brwi to istny hit ostatnich czasów, którego nie mogło zabraknąć również w Amazing Lashes. Chcemy dostarczać Wam samych najlepszych preparatów, z których będziecie mogły korzystać po to, by Wasze rzęsy (zarówno sztuczne, jak i naturalne) oraz brwi stały się silne, zdrowe i zawsze odżywione. Przedstawiamy unikatową linię szamponów do mycia i pielęgnacji!

Idealny szampon do rzęs oraz brwi powinien być przede wszystkim bezpieczny dla skóry. Nie może zawierać sztucznych, niebezpiecznych składników, które zwiększają ryzyko podrażnień oraz uczulenia. 

Amazing Lashes poddaje dokładnej selekcji produkty, które oferuje. U nas nie znajdziesz szkodliwych parabenów czy też laurylosiarczanu sodu stosowanego do spieniania kosmetyków. Producenci, z którym współpracujemy, dostarczają nam samych naturalnych preparatów, dzięki którym będziesz mieć pewność bezpieczeństwa i uzyskasz zadziwiające efekty przy pomocy Matki Natury.

Nasze szampony do rzęs w saszetkach cechują się dobrymi parametrami. W ich skład wchodzą substancje pochodzenia naturalnego, które działają odtłuszczająco, bakteriobójczo i odżywczo. Pielęgnacja za ich pomocą może odbywać się zarówno na rzęsach naturalnych, przedłużanych i zagęszczanych, jak i rzęsach oraz brwiach po zabiegu makijażu permanentnego. Szampon do sztucznych rzęs niczym nie różni się od tego do natur

Preparaty do mycia rzęs

Należy jednak stosować z dużą dozą bezpieczeństwa. Większość z nich nadaje się do użytku wyłącznie profesjonalnego – przez zawodowe stylistki rzęs, które wiedzą, jak obchodzić się z tego typu produktami w sposób bezpieczny i przemyślany. Dlatego właśnie zawsze należy zapoznawać się z zaleceniami do stosowania. Warto wybrać odpowiedni szampon. Saszetka sprawdzi się doskonale na pojedynczą sesję.

Amazing Lashes wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przedstawia same najlepsze preparaty do mycia sztucznych rzęs oraz brwi w atrakcyjnych cenach.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium