Separatory zrodziły się pod wpływem potrzeby. Podczas aplikowania nowych rzęs nasze naturalne nie mogą być ze sobą złączone

Praca stylistki rzęs nie należy do łatwych. Podczas jakichkolwiek zabiegów trzeba wykazywać się dużą precyzją i opanowaniem. Bardzo łatwo bowiem popełnić błąd, który kosztować może nas i naszą Klientkę sporo nerwów.

Problematycznym zadaniem okazuje się być rozdzielenie rzęs górnych oraz dolnych. Nie mogą one przecież się ze sobą mieszać podczas wykonywania zabiegu. Zaburzyłoby to pracę stylistki i nie pozwoliłoby na doklejanie rzęs sztucznych. Na tą trudność producenci świata kosmetycznego również wynaleźli remedium.

Produkty do separacji rzęs zrodziły się pod wpływem potrzeby. Podczas aplikowania nowych rzęs nasze naturalne nie mogą być ze sobą złączone. Problem ten istniał aż do momentu wymyślenia różnego rodzaju separatorów.

Produkty do separacji rzęs

Do najpopularniejszych z nich i najchętniej wykorzystywanych należą cienkie płatki pod oczy oraz specjalistyczne taśmy – na przykład piankowe czy silikonowe. Dzięki nim stylistki mogą w szybszy i łatwiejszy sposób pracować na zamkniętym oku.

Produkty do separacji rzęs powinno się wybierać po przeczytaniu opinii ich użytkowniczek, a więc profesjonalnych kosmetyczek z renomowanych gabinetów. Okazuje się, że nasza oferta stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku, a już na pewno zawiera najniższe ceny w Internecie.

Co ważne - odpowiednio zaopatrzony salon kosmetyczny, w którym odbywają się zabiegi aplikowania sztucznych rzęs, posiada w swoich zasobach różne rodzaje separatorów i nie zamyka się na jeden wybrany. Każda Klientka wymaga bowiem indywidualnego podejścia i innych narzędzi. A my dbamy o to, by możliwości tych nie zabrakło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium