Rzęsy stopniowane - Kim Kardashian Effect

Chcąc zapewnić Stylistkom komfort pracy oraz wyposażyć je w każdy rodzaj sztucznych rzęs, postanowiliśmy dodać do naszego sklepu rzęsy stopniowane, umożliwiające tworzenie kompozycji efektownych, ale i wyglądających naturalnie

Praca stylistki rzęs wymaga od niej ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz bycia otwartą na nowe wyzwania. Poza tym każda profesjonalistka powinna być za pan brat z najnowszymi trendami i umieć wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce.

Trafna ocena kształtu, wielkości i rozmieszczenia oczu Klientki pozwoli na odpowiednie dobranie typu sztucznych włosków, które zostaną wykorzystane przy aplikacji.

Chcąc zapewnić stylistkom komfort oraz wyposażyć je w każdy rodzaj sztucznych rzęs, postanowiliśmy dodać do naszego sklepu rzęsy stopniowane, umożliwiające tworzenie kompozycji efektownych, ale i wyglądających naturalnie. Dzięki stopniowaniu da się osiągnąć różne konfiguracje – między innymi takie jak popularne i lubiane ostatnimi czasy „kocie oko”.

Warto wiedzieć, że w tej kategorii można znaleźć tylko produkty wysokiej jakości, która pomogą uzyskać ciekawe stylizacje rzęs, a między innymi Kim Kardashian Effect. Rzęsy stopniowane zostały stworzone w różnych długościach i o różnych skrętach, co sprawi, że efekty końcowe zabiegów z ich wykorzystaniem będą w stu procentach dopracowane i dopasowane do indywidualnych cech wyglądu Klientki. A o to przecież chodzi!

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na rzęsy stopniowane i wybrania tych, które najbardziej przydadzą się Wam w pracy. Dobrze dobrane rzęsy to ponoć połowa sukcesu, a umiejętność idealnego aplikowania rzęs stopniowanych stanowić może prawdziwą wisienkę na torcie, jeśli chodzi o sztukę kosmetyczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium