Nie da się ukryć, że każda z nas lubi zawsze mieć pod ręką to, co jest potrzebne. A jeśli o rzęsach mowa, to są one wręcz niezbędne! Dlatego właśnie powstały mini-paletki zawierające w sobie komplet rzęs o różnych długościach, które możemy ze sobą wszędzie zabierać, nie odczuwając przeładowania czy zbędnego noszenia niepotrzebnych rzeczy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wiele z nas było zawsze przygotowanych na różne nietypowe sytuacje czy wypadki kosmetyczne. Kiedy trzeba było szybko i bezproblemowo zaaplikować komuś odpowiednie rzęsy - byłyśmy gotowe! I taką gotowość powinna mieć w swojej głowie oraz torebce każda profesjonalna stylistka!

My, tworząc ofertę specjalnie dla miłośniczek rzęs, bierzemy pod uwagę wszelkie możliwości i zrządzenia losu. Wiemy, jak ważne w pracy stylistki są: komfort psychiczny, wygoda i praktyczność. Dodając do tego jakość, rozwiniętą estetykę i profesjonalizm, możemy uzyskać mieszankę doskonałą.I do takiej perfekcji chcemy pomagać Wam dążyć!

Warto wiedzieć, że niemalże wszystkie specjalistki zgodzą się z faktem, że w dzisiejszych czasach ciągłego pędu i braku czasu, rozwiązanie, jakim jest posiadanie w swoim zapasie mini-paletki z kompletem różnorodnych rzęs, okazuje się być czymś niezbędnym i obowiązującym na porządku dziennym. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rzęs w paletkach. Mogą one okazać się przydatne podczas codziennej pracy jak i w momentach nieprzewidzianych, zaskakujących i niespotykanych często.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium