Sztuczne rzęsy w kępkach okazują się być hitem ostatnich czasów. Wiele stylistek twierdzi, że wyglądają one naprawdę naturalnie i bardzo estetycznie

Doczepiane rzęsy w kępkach okazują się być hitem ostatnich czasów. Nic w tym dziwnego – wiele stylistek twierdzi, że doklejane rzęsy wyglądają naprawdę naturalnie i bardzo estetycznie, a poza tym ich aplikacja nie jest zbyt skomplikowana.

Chcąc wgłębić się w ten temat, należy poznać podstawy. Trzeba wiedzieć, że rzęsy w kępkach występują w różnych rodzajach i trzeba wiedzieć jakie najlepiej wybierać.

Wiadomo, że specjalistki w dziedzinie przedłużania rzęs i ich zagęszczania, aplikują rzęsy w kępkach 3D w sposób całkowicie profesjonalny i nie potrzebuję tego typu kompendium wiedzy. Oprócz rzęs 3D, w naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Oferujemy kępki rzęs:

  • 2D
  • 6D
  • 8D
  • 10D  

Amazing Lashes to strefa przeznaczona zarówno dla doświadczonych stylistek jak i dla początkujących kosmetyczek, które stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Doklejanie rzęs w kępkach to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów, z którym zdecydowanie warto się zapoznać. Rzęsy w kępkach i ich aplikacja ma wiele zalet i jest jedną z najbardziej lubianych technik zarówno przez klientki gabinetów kosmetycznych jak i przez stylistki. Wpływ na to ma nie tylko łatwość ich przyklejania (w wielu przypadkach większa niż przy rzęsach na paskach), lecz również efekty, jakie idą za wyborem tego typu rzęs.

Kępki rzęs odpowiednio i umiejętnie przyczepione potrafią totalnie zmienić nasz look. Zjawiskowo modelują oczy, nadając im nowego blasku. Bardziej otwierają powieki, mając istotny wpływ na wygląd całej naszej twarzy.

Poza tym - rzęsy w kępkach są bardzo podobne do naturalnych rzęs ludzkich. Kępki rzęs są lekkie i naprawdę wygodne. Podczas wybierania odpowiednich rzęs w kępkach trzeba brać pod uwagę wyłącznie marki, które są dobre jakościowo i nie kosztują kroci. Takie właśnie prezentujemy w naszym katalogu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium