Promocje
Maska z filtrem 3M
Maska z filtrem 3M
39,00 zł 22,00 zł
szt.
Mediwipes Plus - Chusteczki do Dezynfekcji 100 szt.
Mediwipes Plus - Chusteczki do Dezynfekcji 100 szt.
29,00 zł 19,90 zł
szt.
AHD 1000 Preparat do dezynfekcji 1L
AHD 1000 Preparat do dezynfekcji 1L
69,00 zł 39,00 zł
szt.
Aerodesin 2000 Preparat do dezynfekcji 1L
Aerodesin 2000 Preparat do dezynfekcji 1L
79,00 zł 49,00 zł
szt.
Paleta Rzęs Black Magic Volume
Paleta Rzęs Black Magic Volume
55,00 zł 33,00 zł
MediQuick Spray Preparat do dezynfekcji 1L
MediQuick Spray Preparat do dezynfekcji 1L
49,00 zł 29,00 zł
szt.
Phago'Gel Preparat do dezynfekcji 500ml
Phago'Gel Preparat do dezynfekcji 500ml
39,00 zł 19,00 zł
szt.
Rejestracja
Rejestracja
65,01 zł 65,00 zł
szt.
Mediwipes DM - Chusteczki do Dezynfekcji 100 szt.
Mediwipes DM - Chusteczki do Dezynfekcji 100 szt.
29,00 zł 21,90 zł
szt.
AHD 1000 Preparat do dezynfekcji 250ml
AHD 1000 Preparat do dezynfekcji 250ml
49,00 zł 25,00 zł
szt.
Mediwipes DM - Chusteczki do Dezynfekcji Flow-Pack
Mediwipes DM - Chusteczki do Dezynfekcji Flow-Pack
29,00 zł 25,90 zł
szt.
Phago'Gel Preparat do dezynfekcji 1L
Phago'Gel Preparat do dezynfekcji 1L
49,00 zł 37,00 zł
szt.

Primer do rzęs (z ang. „podkład”) to środek kosmetyczny, którego głównym celem jest zwiększenie przyczepności rzęs oraz przyspieszenie procesu przyklejenia sztucznych rzęs. Jego głównym składnikami jest woda, PVP, etanol oraz różne substancje zapachowe (występują również primery bezzapachowe). 

Woda pełni tutaj rolę podobną jak w cleanerze, czyli pozwala na rozpuszczenie wszystkich składników. Primer do sztucznych rzęs zawiera również PVP, czyli poliwinylopirolidon, który stanowi trzon składu primerów, gdyż pełni funkcję wiążące.  Polimery osiadają na rzęsach i powodują trwałe związanie się rzęs sztucznych i naturalnych. Rolą alkoholu jest poprawne rozpuszczenie PVP w wodnym roztworze.

Nasz sklep internetowy oferuje różne rodzaje profesjonalnych kosmetyków. Gwarantujemy, że każdy nasz primer do rzęs doskonale sprawdzi się w trakcie zabiegów.

Primer do rzęs – Zapewnia trwały efekt każdej aplikacji!

Każda profesjonalna Stylistka doskonale wie, jak uszczęśliwić Klientkę pięknymi, długimi rzęsami. Jej doświadczenie, wprawa i umiejętności pozwalają przeprowadzić profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, który zachwyci spektakularnym i długotrwałym efektem. Każda profesjonalna Stylistka doskonale wie, że podczas zabiegu istotny jest każdy element, gdyż jego brak, może zepsuć efekt i zaprzepaścić cały sukces stylizacji...

Aby odnieść sukces i zapewnić Klientce piękne i efektowne rzęsy, które będą się długo trzymały, niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie naturalnych rzęs do przeprowadzenia stylizacji i użycie profesjonalnych produktów i preparatów. Konieczne będą najwyższej jakości syntetyczne rzęsy, mocne kleje, cleanery i primery do rzęs. Żadnego z tych produktów nie może zabraknąć w Twoim salonie.

Primer do rzęs – Znakomity preparat zwiększający przyczepność

Primery, cleanery… łatwo się pogubić. To sprawia, że niektóre Stylistki wciąż mają problem z odróżnieniem od siebie tych dwóch preparatów i zdarza się, że stosują je zamiennie. Wyjaśnijmy zatem raz na zawsze, że cleaner to produkt do oczyszczania i odtłuszczania naturalnych rzęs ze wszystkich zanieczyszczeń, które mogłyby wpływać na działanie kleju i skracać trwałość zabiegu.

Primer do rzęs jest to natomiast preparat, który zwiększa przyczepność aplikowanych rzęs i przyspiesza wiązanie kleju. Primer pokrywa rzęsy cienką warstwą polimerów. Gdy do naturalnej rzęsy przyklejamy sztuczną, cząsteczki gwałtownie się polimeryzują, tworząc spójne i bardzo trwałe wiązanie. Z tego też względu primer doskonale sprawdza się podczas przeprowadzenia zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, gdyż gwarantuje bardzo trwały efekt. Primery do rzęs mają w składzie wodę, PVP, etanol i w zależności od producenta np. substancje zapachowe.

Prrimer do rzęs – skład produktu:

  • Woda – Podstawowym składnikiem primera jest woda, która odpowiada za rozpuszczenie wszystkich pozostałych składników. Z tego też względu jest jej najwięcej.
  • PVP, czyli poliwinylopirolidon – Kolejnym składnikiem jest PVP, czyli poliwinylopirolidon, który posiada silne funkcje wiążące. Primer pokrywa rzęsy cienką warstwą polimerów, tworząc bardzo trwałe wiązanie.
  • Etanol – Etanol, czyli po prostu alkohol pełni funkcję rozpuszczającą dla PVP.
  • Substancje zapachowe.

Primery do rzęs to gwarancja pięknego, trwałego efektu stylizacji rzęs!

W wyposażeniu każdej profesjonalnej Stylistki rzęs nie może zabraknąć wysokiej jakości produktów i profesjonalnych preparatów do aplikacji rzęs. Trwałe kleje, cleanery i primery są niezbędne, aby sztuczne rzęsy dobrze się trzymały. Efekt aplikacji nie może być krótkotrwały, gdyż w takim przypadku zabieg nie będzie udany. Zawiedziona Klientka już raczej nie wróci, na pewno nie poleci i nie przyprowadzi koleżanek…

Dlatego pamiętaj, aby w Twoim salonie zawsze były wszystkie niezbędne produkty. Cleaner jest konieczny do użycia przed każdą aplikacją, ponieważ jeśli nie oczyścimy naturalnych rzęs Klientki, sztuczne włoski nie będą się trzymały. Dla pewności i wzmocnienia efektu warto również zastosować primer, który zawiera substancję PVP, odpowiedzialną za przyspieszenie polimeryzacji, czyli wiązania kleju. Jednak jego użycie trzeba uzależnić od warunków panujących w salonie, gdyż do procesu polimeryzacji, potrzebne są odpowiednie warunki i odpowiednia wilgotność w pomieszczeniu, w którym pracujemy. Wysokie temperatury i suchość powietrza, które panują w okresie letnim, nie sprzyjają działaniu primera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium