Każda znająca się na swoim fachu stylistka wie, że przedłużanie czy zagęszczanie rzęs, bez uprzedniego ich odseparowania, jest niemożliwe. Separatory mogą być różne – od taśm po płatki pod oczy. W zależności od upodobań Klientki i indywidualnej oceny stylistki używa się konkretnego rodzaju oddzielaczy. Płatki należą jednak do tych najchętniej wybieranych i licznie polecanych.

Hydrożelowe, zwykłe, o zmodyfikowanych kształtach i cechach płatki to istne cuda kosmetycznej technologii. Pozwalają na delikatne i precyzyjne oddzielenie rzęs naturalnych w celu łatwiejszej aplikacji włosków sztucznych. Korzystanie z ich dobrodziejstwa weszło w krew niejednej stylistce, która swoją pracę opiera na dbałości o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Komfort Klientek też nie pozostaje tu bez znaczenia. Najnowsze płatki kolagenowe nie powodują żadnych podrażnień ani zaczerwienienia na skórze, dzięki czemu uchodzą za produkt bezpieczny i lubiany. Nasz sklep oferuje płatki różnych typów – A, B, Slim+ i innych. Przekonajcie się same!

Amazing Lashes wie, że komfort pracy stylistek oraz zadowolenie ich Klientek to podstawa filozofii zabiegów przedłużania czy zagęszczania rzęs. Płatki, które dla Was przygotowaliśmy, cechują się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu naprawdę korzystnych cen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium