Dobry, a więc trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, klej do rzęs to fundament pracy każdej stylistki!

Trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych kleje do rzęs to fundament pracy każdej stylistki. Bez niego ani rusz! Dlatego właśnie przedstawiamy Wam, drogie rzęsowe artystki, propozycje dobrych klejów, które Was nie zawiodą.

O tym, co może się stać ze sztucznymi rzęsami Klientek, na których użyty został nieodpowiedni klej do rzęs, wie każda profesjonalna kosmetyczka. Odklejanie, wypadanie, rolowanie się rzęs to tylko niektóre z licznych konsekwencji, jakie idą w parze z nieumiejętną aplikacją i niskiej jakości klej do sztucznych rzęs.  W tym aspekcie, by uniknąć przykrych sytuacji, warto polegać na specjalistach. Amazing Lashes, jak zwykle - nie zawiedzie.

Nasze kleje do rzęs to wyselekcjonowane preparaty, które charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość i rozsądna cena. Wszystkie zostały wielokrotnie przetestowane przez nas oraz nasze klientki, które używają naszych produktów na co dzień i cieszą się z wytrzymałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych klejów do rzęs.

Klej do sztucznych rzęs

Dajemy Wam niepowtarzalną możliwość wyboru spośród najlepszych klejów, pamiętając o Waszym wkładzie w upiększanie świata. Działamy tak, aby rzęsy, które zaaplikujecie, były trwałe, piękne i stanowiły powód do radości Klientek. To wszystko jednak da się osiągnąć wyłącznie przy użyciu sprawdzonego kleju, który nie zawiedzie nawet w ekstremalnej sytuacji.

Data widniejąca na denku opakowania jest datą produkcji, termin przydatności kleju wynosi 8 miesięcy od daty produkcji.

Spraw sobie klej do rzęs!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium