Dobry, a więc trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, klej do rzęs to fundament pracy każdej stylistki. Bez niego ani rusz! Dlatego właśnie przedstawiamy Wam, drogie rzęsowe artystki, propozycje dobrych klejów, które Was nie zawiodą.

O tym, co może się stać ze sztucznymi rzęsami Klientek, na których użyty został nieodpowiedni klej, wie każda profesjonalna kosmetyczka. Odklejanie, wypadanie, rolowanie się rzęs to tylko niektóre z licznych konsekwencji, jakie idą w parze z nieumiejętną aplikacją i wyborem kleju. W tym aspekcie, by uniknąć przykrych sytuacji, warto polegać na specjalistach. Amazing Lashes, jak zwykle - nie zawiedzie.

Tworząc katalog najlepszych i najatrakcyjniejszych pod względem cenowym klejów do rzęs, myśleliśmy o wszystkich nieudanych aplikacjach, które kończyły się płaczem i zgrzytaniem zębów. Wiedząc, jak trudna jest praca stylistek, dajemy możliwość przyjrzenia się specjalnie wyselekcjonowanym preparatom, które - licznie przetestowane - zdają egzamin zarówno wytrwałości, jak i odporności na czynniki zewnętrzne na piątkę!

Kleje do sztucznych rzęs

Dajemy Wam niepowtarzalną możliwość wyboru spośród najlepszych klejów, pamiętając o Waszym wkładzie w upiększanie świata. Działamy tak, by rzęsy, które zaaplikujecie, były trwałe, piękne i stanowiły powód do radości Klientek. To wszystko jednak da się osiągnąć wyłącznie przy użyciu sprawdzonego kleju, który nie zawiedzie nawet w ekstremalnej sytuacji.

Data widniejąca na denku opakowania jest datą produkcji, termin przydatności wynosi 8 miesięcy od daty produkcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium