Instruktorki

Ucz się od najlepszych

Poznaj bazę profesjonalnych instruktorek i zdecyduj, pod okiem której z nich chcesz się rozwijać.

Z Amazing Lashes znajdziesz dopasowane wsparcie w Polsce, jak i innych krajach Europy.

Polska

WROCŁAW – Endżi Mosalam-Ślusarczyk

Tel: 886 726 669
E-mail: endzimosalam@gmail.com
Facebook



LEGNICA – Anna Małecka

Tel: 531 599 342
E-mail: an.malecka@o2.pl
Facebook

BYDGOSZCZ – Ewelina Ptaszyńska

Tel: 507 972 592
E-mail: ever.beauty@op.pl
Facebook



TORUŃ – Wioleta Szczypiorowska

Tel: 530 672 823
E-mail: szczypi03@interia.pl
Facebook

LUBLIN – Paulina Wasilewska

Tel: 732 889 998
E-mail: paulinajuscinska@gmail.com
Facebook

DREZDENKO – Elżbieta Chwalisz

Tel: 516 030 161
E-mail: chwalisz@op.pl
Facebook



ZIELONA GÓRA – Agata Szwajkowska

Tel: 530 598 789
E-mail: agataszwajkowska@gmail.com
Facebook

ŁÓDŹ – Klaudia Maciejewska

Tel: 789 484 812
E-mail: Klaudiamaciejewska01@gmail.com
Facebook



ŁÓDŹ – Katarzyna Wagner

Tel: 881 759 226
E-mail: kasiawagner1@o2.pl
Facebook

KRAKÓW – Sylwia Pistelok

Tel: 881 009 750
E-mail: sylwia.pistelok@outlook.com
Facebook



KRAKÓW – Sandra Grabowska

Tel: 517 691 926
E-mail: sandraborchard89@wp.pl
Facebook



KRAKÓW – Izabela Ćwik

Tel: 516 499 964
E-mail: kontakt@stylizacjarzes.com.pl
Facebook

PŁOCK – Edyta Stanisławska

Tel: 603 403 352
E-mail: e.stanislawska@o2.pl
Facebook



LEGIONOWO – Martyna Biedka-Wybraniec

Tel: 500 052 124
E-mail: martyna.wy@op.pl



WARSZAWA – Magda Poziomecka

Tel: 608 422 318
E-mail: szkolenia.amazinglashes.waw@interia.pl
Facebook



WARSZAWA – Marta Kosmala-Jaworska

Tel: 514 496 322
E-mail: marta385@buziaczek.pl
Facebook



GÓRA KALWARIA – Izabella Lis

Tel: 792 896 403
E-mail: izabella.lis@gmail.com
Facebook



RADOM – Magdalena Traczykowska

Tel: 502 439 920
E-mail: beautyessenceradom@wp.pl
Facebook

OPOLE – Anna Kysla

Tel: 538 508 348
E-mail: anna.kysla94@gmail.com
Facebook

STALOWA WOLA – Izabela Samborska

Tel: 535 790 135
E-mail: izabelasamborska234@gmail.com
Facebook

SUWAŁKI – Beata Rucińska

Tel: 884 313 111
E-mail: beatau3@poczta.onet.pl
Facebook



ZAMBRÓW – Sylwia Kraszewska

Tel: 697 525 554
E-mail: s.kraszewska@onet.pl
Facebook

GDYNIA – Karolina Łobacz

Tel: 574 233 370
E-mail: przedluzanierzes.kontakt@gmail.com
Facebook



SOPOT – Nadia Wójtowicz

Tel: 514 002 403
E-mail: goodlookbynadiawojtowicz@gmail.com
Facebook



TCZEW – Natalia Laskowska

Tel: 790 239 646
E-mail: laskowska95@gmail.com
Facebook

ŻORY – Joanna Magiera

Tel: 723 245 673
E-mail: joanna_magiera@interia.pl
Facebook



RYBNIK – Justyna Barteczko

Tel: 509 301 744
E-mail: justyna.barteczko.justyna@gmail.com
Facebook



PRZYSZOWICE – Sonia Malcherczyk

Tel: 725 011 490
E-mail: soniamalcherczyk@gmail.com
Facebook

STARACHOWICE – Ilona Pytoń

Tel: 519 768 158
E-mail: dompiekna.amazinglashes@gmail.com
Facebook

ELBLĄG – Magdalena Miler

Tel: 796 082 944
E-mail: belliselblag@wp.pl
Facebook

POZNAŃ – Kamila Gleszczyńska

Tel: 790 458 534
E-mail: kamilagleszczynska@icloud.com
Facebook



KALISZ – Iga Wolf

Tel: 533 144 634
E-mail: xlashes.igawolf@gmail.com
Facebook



KLECZEW – Natalia Kamińska

Tel: 881 630 375
E-mail: nkaminska.lashstudio@gmail.com
Facebook

NOWOGARD – Agata Wesołowska

Tel: 884 667 837
E-mail: agatka007@onet.pl
Facebook



KOSZALIN – Nicolette Wudel

Tel: 791 813 782
E-mail: nitka58@wp.pl
Facebook



SZCZECINEK – Paulina Durka

Tel: 533 980 774
E-mail: durka_paulina@wp.pl
Facebook

Europa

Treść akordeonu
MIRABELLA – Magdalena Bogacz

Tel: +34 627 172 708
E-mail: magdalena-11@wp.pl

CULEMBORG – Patrycja Antczak

Tel: +31 646 789 747
E-mail: patrycjakopra@gmail.com
Facebook



LEJDA – Joanna Kołakowska

Tel: +31 651 981 288
E-mail: kolakowskaaa@gmail.com
Facebook

DUBLIN – Izabella Bartman

Tel: +35 387 364 7392
E-mail: iza.bartman@gmail.com
Facebook

FRANKFURT NAD MENEM – Sylwia Frankowska

Tel: +49 1 522 432 04 22
E-mail: shavoo69sv69@gmail.com
Facebook



FRANKFURT NAD MENEM – Roksana Wincel

Tel: +49 1 517 147 44 96
E-mail: info@wimpern-permanent-makeup.dem
Facebook



HAMBURG – Małgorzata Kasiorkiewicz

Tel: +49 1 768 175 43 56
E-mail: malgorzata.jonca@hotmail.de
Facebook

Zamknij Koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij

Zamknij
Nawigacja
Kategorie