DOSTAWY

🇵🇱 PL od 12 do 17 PLN

  • Paczkomat InPost – 12 PLN
  • Kurier InPost – 17 PLN

Wszystkie zamówienia z dostawą na terenie Polski złożone do godziny 15:30 od poniedziałku do piątku są wysyłane w tym samym dniu za pośrednictwem Paczkomaty InPost lub Kurier InPost zgodnie z dokonanym wyborem.

Czas dostawy: następny dzień roboczy.

🇪🇺 EU 8-19 EUR

Wszystkie zamówienia z dostawą na terenie Unii Europejskiej złożone do godziny 15:30 od poniedziałku do piątku są wysyłane w tym samym dniu za pośrednictwem General Logistics System (GLS).

Czas dostawy: 1-2 dni robocze.

🇺🇸 USA - 39 EUR

🇨🇦 Canada - 39 EUR

🇮🇸 Iceland - 39 EUR

🇳🇴 Norway - 39 EUR

🇦🇪 UAE - 39 EUR

🇬🇧 UK - 19 EUR

Wszystkie zamówienia z dostawą na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Islandii, Norwegii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Wielkiej Brytanii złożone do godziny 15:30 od poniedziałku do piątku są wysyłany w tym samym dniu za pośrednictwem United Parcel Service (UPS).

Czas dostawy: 1-3 dni robocze.

INFORMACJE 

  • Nie wysyłamy zamówień do skrytek pocztowych.
  • Cła i podatki pobierane w kraju docelowym (poza EU) obciążają zamawiającego, który jest zobowiązany do ich uregulowania.
  • W przypadku nieodebrania przesyłki przez zamawiającego, zwrot kosztów zamówienia nastąpi po otrzymaniu zwrotu przesyłki przez nadawcę. Opłaty z tytułu kosztów dostawy nie podlegają zwrotowi.
  • Wszystkie terminy dostaw są terminami szacunkowymi a nie gwarantowanymi. Pamiętaj aby wziąć pod uwagę nieprzewidziane opóźnienia w transporcie przesyłki.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres [email protected]

Zamknij Koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie